DOMÁCÍ TELEFONY

Firma TSD servis  dodává a instaluje systémy domácích telefonů. Provádíme opravy jednoduchých analogových audio systémů, tak instalujeme digitální systémy pro rodinné domy i rozsáhlejší systémy pro  pro bytové domy i s více vchody a firmy.

Námi dodávané systémy jsou variabilní, využíváme jak klasická zvonková tabla tak i tabla s číselnými kódy. Součástí systému domovních telefonů jsou elektromechanické dveřní zámky, elektrický vrátný, kódové zámky s využitím číselné klávesnice, čipové klíčenky a další prvky domovní komunikace.

Nedílnou částí naší práce jsou rekonstrukce starších systémů  a revize systémů domácích telefonů.

Bytovým domům nabízíme instalace kompletních dorozumívacích audiosystémů včetně modulů elektrického vrátnéhočipových klíčů, GSM a dalších prvků. Provádíme rekonstrukce a revize stávajících systémů výrobce TESLA STROPKOV, URMET, FERMAX, COMELIT a dalších.

Dodáváme moderní systémy pro bytové domy a firmy výrobce COMELIT.

 

Ukázky možných řešení:

 

COMELIT

HLAVICA elektropráce - montáž COMELITCOMELIT - audio hands free

 

 


TESLA STROPKOV

                


URMET


VIDEX s GSM

„s návštěvou za dveřmi komunikujete přes Váš mobilní telefon“

GSM audio dveřní moduly patří mezi nejnovější komponenty modulárního systému Videx serie 4000. Využívají technologie mobilních telefonů, prostřednictvím čehož je možné sestavit bezdrátový audio systém, který dále umožňuje ovládat příjezdové brány, uvolňovat dveřní zámky a pod.

Charakteristika:

  • Pro rodinné domky nebo domy s až 50 (255) účastníky,
  • Přenos hlasu vyvoláním na váš mobilní telefon.
  • Otvírání dveří pouze prozvoněním (bez poplatku).
  • Do modulu se jednoduše vkládá SIM karta, který využívá pouze hlasové volání a SMS, tedy bez internetu.