Chytrá elektroinstalace – Inteligentní dům

Nabízíme návrh a montáž systémů inteligentní elektroinstalace, někdy též nazývané inteligentní dům. Tento systém dokáže řídit provoz Vašeho domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů až po zabezpečení domu a ochranu Vašeho majetku. Inteligní elektroinstalace je tak jednoznačným trendem budoucnosti a při každé novostavbě je potřeba zvážit, zda se Vám nevyplatí.

Počáteční vyšší cena může být zcela kompenzována vyšším pohodlím, bezpečností a hlavně také úsporou energií a dalších nákladů (systém dokáže omezit zatížení jendotlivých systémů domu jakou jsou čerpadala, kotle a další). Navíc pokud si spočítáte například celkové náklady na běžnou elektoinstalaci, doplnění domu o klimatizaci, systém topení řízený termostatem, dále například instalaci zabezpečovacího a kamerového systému, datové a televizní rozvody (domácí síť atd.), tak již ani finanční náklady nevycházejí tak výrazně vyšší. Přitom velkou část těchto systémů má ve svém domě dříve či později každý.

Systémy inteligentní elektroinstalace

Chytrý dům Timet

Využijte výhod inteligentní elektroinstalace a nechte systém pracovat za Vás. Veškerá regulovaná zařízení můžete ovládat odkudkoli a kdykoli za použití jediné aplikace. Zároveň Vás systém informuje o stavu nemovitosti, a pokud by se dělo něco neobvyklého, zašle Vám email nebo SMS zprávu. TimNet je jednodušší a levnější alternativa inteligentního domu.

timnet

 

ABB elektro- praga

ABB-free@home® – systém inovativní a osvobozující inteligentní elektroinstalace, který umožňuje automatizované řízení funkcí ve Vaší domácnosti.