Chytrá elektroinstalace – Inteligentní dům

Nabízíme návrh a montáž systémů inteligentní elektroinstalace, někdy též nazývané inteligentní dům. Tento systém dokáže řídit provoz Vašeho domu od regulace vytápění a klimatizace, ovládání osvětlení, rolet a jiných spotřebičů až po zabezpečení domu a ochranu Vašeho majetku. Inteligní elektroinstalace je tak jednoznačným trendem budoucnosti a při každé novostavbě je potřeba zvážit, zda se Vám nevyplatí.

Počáteční vyšší cena může být zcela kompenzována vyšším pohodlím, bezpečností a hlavně také úsporou energií a dalších nákladů (systém dokáže omezit zatížení jendotlivých systémů domu jakou jsou čerpadala, kotle a další). Navíc pokud si spočítáte například celkové náklady na běžnou elektoinstalaci, doplnění domu o klimatizaci, systém topení řízený termostatem, dále například instalaci zabezpečovacího a kamerového systému, datové a televizní rozvody (domácí síť atd.), tak již ani finanční náklady nevycházejí tak výrazně vyšší. Přitom velkou část těchto systémů má ve svém domě dříve či později každý.

Chytrý dům nebo byt s Loxone

O 50 000 úkonů méně, více času pro život.

S Loxone se váš dům či byt stane inteligentní. Bude ovládat techniku tak, aby vám bylo dobře, byli jste v bezpečí a zároveň šetřili. K tomu budete mít v každé místnosti jednoduché ovládání jedním tlačítkem. Jako bonus získáte aplikaci, se kterou máte vše pod palcem kdekoli na světě. Loxone přitom respektuje soukromí – nikam neposílá vaše data.

 

Funkce a možnosti inteligentního domu

Loxone nabízí řešení pro veškeré funkce chytrého domu. Skutečné kouzlo je v dokonalé souhře všech komponent. Vše o sobě ví, rozumí si a dokáže spolupracovat na základě zjištěných dat. Díky této kooperaci vše v domě funguje bez kompromisů.

ktroinstalace, který umožňuje automatizované řízení funkcí ve Vaší domácnosti.